11 września 2018

Tatry na pamiątkę

Ceramiczne kubki z wizerunkiem niedźwiedzia lub owcy, oryginalna chusta Buff z motywami tatrzańskimi, drewniany brelok na klucze albo magnes w kształcie tatrzańskiego kierunkowskazu – każdy teraz może mieć taką tatrzańską pamiątkę.

Gorąca herbata najlepiej smakuje w schronisku tatrzańskim. Ale nawet, gdy wrócimy już z wakacji do domu, możemy przypomnieć sobie jej smak dzięki kubkowi, w którym ją zaparzymy. Na przykład w ceramicznym kubku przypominającym kształtem dawne, blaszane. Możemy wybrać kubek z nadrukiem niedźwiedzia lub owcy.
 Od niedawna można także kupować breloki na klucze oraz magnesy w kształcie kierunkowskazów. Do wyboru mamy „Morskie Oko”, „Giewont”, Rysy”, „Halę Gąsienicową”, „Pięć Stawów” oraz „Kasprowy Wierch”.
 Aktywni mogą kupić oryginalną chustę Buff z wybranym motywem tatrzańskim – mapą szlaków, niedźwiadkiem, krokusami, jeziorami, graniami lub szczytami. Do kupienia są także „tatrzańskie” koszulki i torby z naturalnych materiałów.
 Pamiątki oraz wydawnictwa TPN kupować można w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (ul. Chałubińskiego 42a), w Punkcie Informacji Turystycznej TPN przy Rondzie im. Jana Pawła II oraz w sklepie internetowym TPN: http://sklep.tpn.pl/.

Drukuj